O firmie

previous arrow
next arrow
Slider

O FIRMIE

Geodev to ambitna firma stworzona z pasji do geologii. Już podczas rodzinnych podróży przekazywane mi były różne ciekawostki związane z tą dziedziną nauki, a w domu u dziadka zawsze stała gablota pełna minerałów. Uczęszczając do liceum wiedziałem, że kolejnym krokiem będzie studiowanie geologii na Uniwersytecie Śląskim. Przez cały okres studiów otrzymywałem stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce. Dokładnie w połowie swojej kariery akademickiej podjąłem się stażu zawodowego, a po 4 miesiącach rozpocząłem pracę jako geolog inżynierski, co pozwoliło mi znacznie szybciej nabyć tak ważnego w tym zawodzie doświadczenia.

W trakcie pracy zawodowej opracowywałem opinie, projekty i dokumentacje na potrzeby posadawiania obiektów budowlanych. Uzyskałem niezbędne uprawnienia dozoru nad pracami geologicznymi i kierowania robotami geologicznymi w terenie stwierdzone przez Marszałka Województwa Małopolskiego (kat. XIII, nr 0075), a także kwalifikacje do wykonywania, dozorowania i kierowania pracami geologicznymi dla określania warunków geologiczno-inżynierskich na potrzeby zagospodarowania przestrzennego i posadawiania obiektów budowlanych stwierdzone przez Ministra Środowiska (kat. VII, nr 1956).

Kolejnym krokiem było założenie własnej działalności gospodarczej. Tak powstała firma Geodev. Domeną firmy jest opracowywanie dokumentów na cele posadawiania obiektów budowlanych. Z kolei misją Geodev jest uczciwe i indywidualne podejście do każdego tematu, przy zastosowaniu nowoczesnych sposobów przedstawiania danych.  Zapraszam Państwa do kontaktu. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z firmą Geodev będą Państwo usatysfakcjonowani wykonanymi usługami.

Z poważaniem

Właściciel